Реабілітація як ефективна допомога при алкоголізмі, наркоманії, ігроманії

Надання допомоги та лікування (реабілітація) людей, що страждають від наркотичної, алкогольної та ігрової залежності це пріоритетна мета Реабілітаційного Центру «Крок за Кроком» вже більше 12 років. Залежність - це хвороба, яка впливає не тільки на фізичний, а й на психологічний, соціальний та духовний стан людини. Якщо фізичні симптоми можна зняти в наркологічних клініках за допомогою детоксикації, то позбавлення від неусвідомленого потягу до наркотику чи алкоголю (азартних ігор)це досить тривалий процес, який без підтримки кваліфікованих фахівців може супроводжуватися поверненнями до вживання (гри).У РЦ «Крок за Кроком» людина, яка проходить реабілітацію, оточена увагою та турботою фахівців і повністю зосереджена на своєму одужанні під час всього курсу реабілітації.На данний час в реабілітаційному центрі «Крок за Кроком» працюють 4 дипломованих психолога, 3 гештальт-терапевта що навчаються, арт-терапевти, консультанти з хімічної залежності та сімейний консультант.

Ціллю реабілітаційного процесу в нашому  центрі являється: 

• припинення людиною, яка страждає від  алкоголю чи наркотиків (азартних ігор), їх вживання

• поетапно розвинути у них незалежний від  алкоголю чи наркотиків стиль життя

• покращення їх фізичного, емоційного та психологічного стану здоров’я 

• покращення соціального функціонування

• відмова від протиправної діяльності

Реабілітація в нашому Центрі допоможе Вам або Вашій близькій людині не тільки припинити вживання наркотиків та алкоголю, а й навчитися стримувати позиви до наркотику чи випивці, допомогти відновити здоров'я, почати знову радіти і отримувати задоволення від життя. Лікування від таких залежностей як наркоманія, алкоголізм та ігроманія  в РЦ «Крок за Кроком» це надійна і перевірена протягом багатьох років можливість почати нове життя.

 


 

 

Лечение наркомании, алкоголизма и игромании

Комплексная реабилитация по программе 12 шагов для наркоманов и алкоголиков в Украине.

Не религиозный реабилитационный центр для химически зависимых "ШАГ ЗА ШАГОМ" г.Мелитополь, Запорожская область, Украина

 

©2021 Реабилитационный центр для наркоманов и алкоголиков "Шаг за Шагом" г.Мелитополь
Вся информация представленная на сайте принадлежит РЦ "Шаг за Шагом". Копирование и распространение материалов сайта без разрешения владельца запрещено!
Ответственность за всю информацию на сайте несет РЦ "Шаг за Шагом". По любым вопросам связанным с сайтом обращайтесь в "Контакты"

Search