Реабілітація як ефективна допомога при алкоголізмі, наркоманії, ігроманії

Надання допомоги та лікування (реабілітація) людей, що страждають від наркотичної, алкогольної та ігрової залежності це пріоритетна мета Реабілітаційного Центру «Крок за Кроком» вже більше 12 років. Залежність - це хвороба, яка впливає не тільки на фізичний, а й на психологічний, соціальний та духовний стан людини. Якщо фізичні симптоми можна зняти в наркологічних клініках за допомогою детоксикації, то позбавлення від неусвідомленого потягу до наркотику чи алкоголю (азартних ігор)це досить тривалий процес, який без підтримки кваліфікованих фахівців може супроводжуватися поверненнями до вживання (гри).У РЦ «Крок за Кроком» людина, яка проходить реабілітацію, оточена увагою та турботою фахівців і повністю зосереджена на своєму одужанні під час всього курсу реабілітації.На данний час в реабілітаційному центрі «Крок за Кроком» працюють 4 дипломованих психолога, 3 гештальт-терапевта що навчаються, арт-терапевти, консультанти з хімічної залежності та сімейний консультант.

Ціллю реабілітаційного процесу в нашому  центрі являється: 

• припинення людиною, яка страждає від  алкоголю чи наркотиків (азартних ігор), їх вживання

• поетапно розвинути у них незалежний від  алкоголю чи наркотиків стиль життя

• покращення їх фізичного, емоційного та психологічного стану здоров’я 

• покращення соціального функціонування

• відмова від протиправної діяльності

Реабілітація в нашому Центрі допоможе Вам або Вашій близькій людині не тільки припинити вживання наркотиків та алкоголю, а й навчитися стримувати позиви до наркотику чи випивці, допомогти відновити здоров'я, почати знову радіти і отримувати задоволення від життя. Лікування від таких залежностей як наркоманія, алкоголізм та ігроманія  в РЦ «Крок за Кроком» це надійна і перевірена протягом багатьох років можливість почати нове життя.

 


 

 

Лечение наркомании, алкоголизма и игромании

Комплексная реабилитация по программе 12 шагов для наркоманов и алкоголиков в Украине.

Не религиозный реабилитационный центр для химически зависимых "ШАГ ЗА ШАГОМ" г.Мелитополь, Запорожская область, Украина

 

Search

Социальная деятельность

Гвардійці проти наркотиків

У всьому світі 26 червня відзначається Міжнародний день боротьби з наркоманією та незаконним розповсюдженням наркотиків. Цю дату встановлено в 1987 році Генеральною асамблеєю ООН в рамках Десятиріччя боротьби з наркоманією та в знак вираження своєї рішучості посилювати діяльність і співробітництво в цілях досягнення цілі створення міжнародного суспільства, вільного від зловживання наркотиками. Спеціалісти нагадують, що значну роль у боротьбі з наркоманією відіграє профілактика зловживання психоактивними речовинами. Сьогодні наркоманія, як проблема, стосується кожної країни Землі. З цієї нагоди у військовій частині було проведено ряд заходів.

Подробнее...

Форум "Социальное служение церкви в сфере преодоления алкоголизма и наркомании"

Сегодня реабилитационный центр "Шаг за Шагом" принял участие в форуме "Социальное служение церкви в сфере преодоления алкоголизма и наркомании", проводимое с благословения блаженнейшего Онуфрия, митрополита Киевского и всея Украины.

Для групи підлітків пройшло лекційне заняття на тему « Залежність, як хвороба. Алкоголізм, наркоманія»

У м. Мелітополі пройшов ряд профілактичних заходів для підлітків у конфлікті з законом. 06 листопада 2019 року на базі сектора ювенальної пробації м. Мелітополя, для підлітків у конфлікті з законом відбулися чергові профілактичні заняття. Для групи підлітків пройшло лекційне заняття на тему « Залежність, як хвороба. Алкоголізм, наркоманія». Дану зустріч провели співробітники-консультанти реабілітаційного центру «Шаг за Шагом». Мета даного заходу – інформування підлітків щодо сутності залежності; попередження вживання алкоголю та наркотиків; формування стійкої орієнтації на здоровий спосіб життя; виховання почуття відповідальності за свій особистий вибір; спонукання до роздумів.

Подробнее...

Занятие для учащихся Школы № 14 г. Мелитополь

Для профилактики употребления ПАВ(наркотики, алкоголь) было проведено занятие для учащихся Школы № 14 г. Мелитополь. Цель сегодняшнего мероприятия - информирование подростков о стадиях развития зависимости, последствиях употребления ПАВ(психо-активных веществ), способах проживания трудных ситуаций без употребления.

https://www.facebook.com/100041965009704/posts/158771798864986/?d=n

 

Лекцiя військовослужбовцям в/ч 3033 про вплив алкоголю й наркотиків на організм людини

“Професійність гвардійців – це не лише зразковість у службі, а й гідна поведінка”: День дисципліни у військовій частині 3033

Підготовка гвардійців починається з самодисципліни. Кожен військовослужбовець повинен дотримуватись вимог чинного законодавства, норм професійної етики та моралі, виховувати ініціативність, особисту ввічливість, толерантність, тактовність й витримку, добросовісно виконувати свої службові обов’язки – про це завжди нагадує під час свого виступу заступник командира військової частини 3033 по роботі з особовим складом полковник Анатолій Мацюк.

Днями, гвардійцям 2 патрульного батальйону провели лекцію фахівці з реабілітаційного центру для людей з алкогольною, наркотичною та ігровою залежностями "КРОК за КРОКОМ". Практикуючий психолог Шамало Максим В’ячеславович та консультанти з хімічної залежності Олександр Зорін і Роман Димов розповіли військовослужбовцям про вплив алкоголю й наркотиків на організм людини, залежність та шляхи її подолання.

Слід зауважити, що подібні заходи є систематичними. Питання дисципліни та порядку перебувають на постійному контролі керівництва військової частини.

https://www.facebook.com/535947216759543/posts/1402211450133111/?d=n